Ceado ES-700 debiutuje w nowym barze z sokami Uniwersytetu Texas Tech

Komercyjne sokowirówki pojawiają się na uniwersytetach, ponieważ studenci domagają się zdrowszych wyborów na terenie kampusu. Tak stało się w przypadku Texas Tech, kiedy wysłuchano próśb Stowarzyszenia Samorządu Studentów o utworzenie baru z sokami. Cieszymy się, że skontaktowali się oni z Juicernet, abyśmy mogli pomóc im w tym projekcie i dostarczyć dwie maszyny Ceado ES700 do ich baru z sokami. Studenci Texas Tech University mogą udać się do Student Union po szklankę świeżego soku! W godzinach największego ruchu, takich jak lunch, pracownicy przygotowują porcje świeżego soku i umieszczają je w chłodziarce, aby studenci mogli szybko napić się soku i wrócić na zajęcia.

Daily Toreador opisał ten nowy dodatek:

"Kilka punktów gastronomicznych na kampusie przeszło gruntowną modernizację i musiało zostać zamkniętych w okresie letnim. Smart Choices w Student Union Building został zamknięty i otrzymał zupełnie nowy wygląd i klimat.

Ponadto, zgodnie z prośbami Stowarzyszenia Samorządu Studentów, w Smart Choices w SUB wprowadzono nowy bar z sokami, powiedział Cushman. Będzie to pierwszy bar z sokami na terenie kampusu Techniki.

"Nasza zarejestrowana dietetyczka, Mindy Diller, robi naprawdę niesamowite rzeczy w kampusie w zakresie żywienia" - powiedział.

Diller ściśle współpracowała z innymi pracownikami działu usług hotelarskich, aby opracować nowe i innowacyjne przepisy na soki do baru - powiedział Cushman.

"Zazwyczaj sukces żywieniowy prowadzi do tego, że studenci są zdrowsi i odnoszą większe sukcesy w klasie i poza nią" - powiedziała Diller.

Jako zarejestrowana dietetyczka Diller powiedziała, że koncentruje się na sukcesie żywieniowym uczniów.

Po przetestowaniu różnych przepisów w barze z sokami przez całe lato Diller powiedziała, że udało się opracować soki, które są bezglutenowe, wegańskie, wegetariańskie i zazwyczaj nie zawierają alergenów.

Soki te spełniają zarówno wymagania zdrowotne, jak i smakowe - powiedziała.

Diller powiedziała, że był to pierwszy rok, w którym Hospitality Services wprowadziło zmiany we wszystkich swoich głównych lokalizacjach w tym samym czasie, dlatego też pracowała w tych miejscach, aby zapewnić, że serwowane jedzenie będzie nie tylko smaczne, ale i odżywcze.

"Próba znalezienia tej równowagi jest zawsze wyjątkowa i pełna przygód z naszej strony" - powiedziała.

Przeczytaj więcej o barze z sokami na Uniwersytecie Texas Tech

Kategorie: Porady i wskazówki,

Autor

Klaudia Baran

Redakcja psy-raciborz.com.pl