Angel Model 7500

Może niektórzy będą się obawiać tego, że w sprzęcie używana jest stal, ponieważ będzie wchodzić w reakcje z jedzeniem, ale tak naprawdę nie ma sensu się tego obawiać. Producent postarał się bowiem o przeprowadzenie różnorakich badań, w ramach których udało się wykazać, że stal używana w tym urządzeniu jest praktycznie obojętna i nie będzie niszczyć substancji odżywczych, które są w takim soku najważniejsze. Poza tym, że sprzęt świetnie wygląda jest także odporny na uszkodzenia.

Etapy wyciskania

Dostajemy takie rozwiązania, które rzeczywiście doskonale się sprawdzą. Cechą istotną tego sprzętu będzie również to, że proces wyciskania soku odbywa się na trzech etapach. Dzięki temu spełni swoje zadania i sok jaki uda się uzyskiwać będzie rzeczywiście doskonały. Przede wszystkim trzy stopnie pozyskiwania tego soku są bardzo ważne, ponieważ dzięki temu na początku surowiec będzie miażdżony, tak by dalsza część była dokładna.

W drugim etapie jest on przeprowadzony przez moduł dociskający, dzięki czemu jest przeciskany pod dużym ciśnieniem. Na końcu jest dociskany do sita i właśnie w ten sposób dochodzi do uwolnienia maksimum cennego dla nas soku. Takie działanie sprzętu sprawia, że uzyskiwany sok będzie doskonały jakościowo będzie miał wszystkie cenne składniki odżywcze a jednocześnie pozostały miąższ będzie praktycznie suchy, ponieważ sprzęt będzie pracował z niezwykłą wydajnością.

Zdrowy organizm

Wyciskarka Angel 7500

W tej wyciskarce mamy kilka interesujących technicznych rozwiązań. Pojawia się między innymi czujnik, który zapobiega przegrzaniu się silnika, a tym samym całkowitego jego unieruchomienia. Silnik jest również chłodzony wentylatorem, co również będzie ważne, ponieważ dzięki temu uda się wydłużyć jego żywotność i będzie można poprawić jego pracę.

Wyciskarka Angel 7500 to takie urządzenie, które jest jednym z lepszych na rynku. Jest to takie urządzenie, które przygotowane zostało z myślą o wymagających klientach, którzy chcą mieć do swojej dyspozycji rzeczywiście takie urządzenie, które pozwoli na pozyskiwanie wspaniałego soku. Na rynku wyciskarek określona jest jako Rolls Royce wśród tego typu urządzeń, dlatego każdy kto po ten sprzęt sięgnie będzie rzeczywiście zachwycony jego możliwościami.

Autor

Radosław Sawiński

Redakcja psy-raciborz.com.pl