ETAPY WYCISKANIA SOKU W WYCISKARKACH ANGEL:

Etap 1 – surowiec będzie w pierwszej części bardzo dokładnie rozdrobniony przez działanie mocnych ślimaków.

Etap 2 – etap na którym surowiec przechodzi przez moduł miażdżący, dzięki budowie wałków, gdzie pod dużym ciśnieniem dostaje się w głąb urządzenia.

Etap 3 – na trzecim etapie dodatkowo delikatnie mokre części są dociskane do sita i w ten sposób uda się uzyskiwać sok.

W wyciskarce Angel proces działania jest taki, że liczba odpadu będzie minimalizowana. Dlatego również pojemnik na odpad jest tam cztery razy mniejszy.

Wyciskarka do soków Angel

W wyciskarce Angel powstawać będzie czysty sok, który nie ma żadnych drobinek miąższu. Wydajność urządzenia daje nam okazję do pozyskiwania nawet około 60% więcej soku niż w przypadku urządzeń z jednym ślimakiem i około 30% wiec niż w innych urządzeniach, gdzie mamy dwa ślimaki.

Klarowny sok to wielki sukces, który również zdołał osiągnąć ten producent. Kremowy, doskonały sok pewnie będzie zaskoczeniem dla wielu użytkowników. Jednak właśnie ten proces uzyskiwania w trzech etapach sprawia, że dostajemy sok, który jest po prostu doskonały i będzie w stanie Was zachwycić. System filtrowania sprawia, że nie ma już problemu z miąższem, który pływa w soku. Konsystencja jaką będziemy otrzymywać jest rzeczywiście wyjątkowa i będzie spełniać wasze oczekiwania.

Efektywne wyciskanie

Wyciskarka do soku Angel Juicer 8500S

– Sok z winogron nowy model urządzenia

Angel 8500 S to takie urządzenie, które ma specjalny mikroprocesor, który odpowiada za pracę wałków i w odpowiednim momencie może je nieco zwalczać, w innych momentach przyspieszać, tak by ostatecznie udało się uzyskać sok, który jakościowo będzie rzeczywiście doskonały. Umożliwia on również dokładne wyciskanie soku z miazgi roślinnej, warzywnej czy ziołowej. W sprzęcie umieszczony jest również świetny wentylator, który także ma duże znaczenie.

Nie jest on głośny, ale jego praca jest bardzo ważna, ponieważ to właśnie dzięki niemu sprzęt będzie zachowywał bezawaryjność silnika na wiele lat. Oczywiście do zalet sprzętu należy zaliczyć również łatwość jego użytkowania. To taki sprzęt, który będzie wygodny i na pewno będzie odpowiadał na nasze oczekiwania. A co ważne jego użytkowanie nie będzie nastręczać trudności.

Kategorie: Porady i wskazówki,

Autor

Monika Kowalczyk

Redakcja psy-raciborz.com.pl