Hurom HP - wyciskarka na miarę oczekiwań

Koreańska firma Hurom to producent wyciskarek do soków cieszących się ogromną popularnością również na polskim rynku. Osoby, którym znana jest seria Personal, z pewnością zainteresują się wyciskarką Hurom HP, jest ona bowiem przedstawicielką jej drugiej generacji.

Wolnoobrotowa wyciskarka powala spełnić oczekiwania nawet tych klientów, którzy mają duże wymagania. Nie tylko pozwala na uzyskanie soku charakteryzującego się znakomitymi właściwościami odżywczymi, ale również sprawia, e można cieszyć się urządzeniem, które charakteryzuje się atrakcyjnością wizualną oraz ciekawym designem. Hurom HP nie stawia też przed nami żadnych ograniczeń kulinarnych. Można za jej pośrednictwem uzyskać zarówno świeży sok z owoców, jak i mleko kokosowe, jedynymi ograniczeniami są więc te, które sami sobie postawimy.

Nowoczesny wygląd

Pierwszym, co rzuca się w oczy jest stylowy design, ten jednak nie powinien być dla nas zaskoczeniem, Hurom jest bowiem firmą, która już od dawna przywiązuje do niego wagę.

Nowoczesna, pastelowa kolorystyka jest jednak ewenementem, pozwala więc na cieszenie się urządzeniem nie tylko funkcjonalnym, ale również będącym prawdziwą ozdobą kuchni. Nawet najciekawszy design ni jest jednak w stanie zrekompensować niedostatków technologicznych, wypada więc docenić to, że sok uzyskiwany w wyciskarce Hurom HP powstaje z wykorzystaniem technologii wolnoobrotowej.

Wyciskarki Hurom

W dużej mierze jest ona zasługą znakomitego wałka ślimakowego, który pozwala na ocalenie wszystkich składników mineralnych zawartych w owocach i warzywach, a jednocześnie sprawia, że nie ma mowy o marnowaniu soku, co jest częstą bolączką osób korzystających z sokowirówek.

Wyposażenie

Ważnym elementem wyciskarki Hurom HP są też wewnętrzne szczotki obrotowe. Są one w stanie czyścić misę już na etapie wyciskania soku, dzięki czemu można liczyć na to, że proces utrzymywania urządzenia w czystości będzie znacznie łatwiejszy niż ma to miejsce w konkurencyjnych rozwiązaniach. Ma to ogromne znaczenie, nie brakuje bowiem osób przyznających, że skomplikowane zasady czyszczenia wyciskarek sprawiają, że na pożywne soki decydują się tak rzadko.

Bezpieczeństwo

Hurom HP to także rozwiązanie, które jest wolne od szkodliwych substancji. Jest wykonana z plastiku ABS wykazującego się odpornością na uderzenia, a to sprawia, że jest znacznie trwalsza niż można byłoby się tego spodziewać, co zapewnia bezproblemowe funkcjonowanie nawet przy częstym użytkowaniu. Urządzenie charakteryzuje się dużą skutecznością, a do tego pracuje niemal bezgłośnie, co również jest jego ogromną zaletą.

Autor

Radosław Sawiński

Redakcja psy-raciborz.com.pl