Wyciskarka do soku Angel Juicer 8500S

Wyciskarka Angel

Dzięki zastosowaniu specjalnie przygotowanego silnika z mocą 150 W i odpowiednim przełożeniem silnik pracuje tutaj z prędkością na poziomie 86 obrotów na minutę. Stosunkowo duża moc na poziomie trzech koni mechanicznych sprawia, że sprzęt nie będzie miał problemu z twardymi warzywami, co może się wydarzyć w przypadku innego urządzenia. Ale firma Angel stara się również wprowadzać zabezpieczenie silnika, gdyby dostał się tam jakiś element, który mógłby sprzęt uszkodzić.

Zainstalowany w tym urządzeniu bezpiecznik sprawia, że w razie przeciążenia maszyna będzie wyłączona i bez niechcianych uszkodzeń będzie można sprawnie usunąć to co nie powinno się w tym sprzęcie pojawić. Sprzęt jest bezpieczny i nie będzie wchodził w reakcje z jedzeniem co związane jest z zastosowaniem tam specjalnie przygotowanej stali chirurgicznej. W całości przygotowane jest to urządzenie ze stali nierdzewnej.

Angel Juicer 8500 s

Wyciskarka Angel Juicer 8500 s to urządzenie, które wykonane jest jako jedyne na rynku ze stali SUS-316. Typ stali 316 to rozwiązanie, które charakteryzuje się specjalną firmę nierdzewną nikolowo – chromową. Jest to urządzenie odporne na działanie wysokich temperatur oraz odporne na korozje. Używane nawet w środowiskach agresywnych takich jak kwaśne czy słone nie będzie zniszczone, nie będzie dochodziło do reakcji z żywnością, która zostanie do urządzenia wprowadzona. Taką stal używa się obecnie do produkcji narzędzi chirurgicznych co na pewno będzie świadczyć o tym na jakim poziomie technicznym znajduje się to urządzenie, które nie będzie niszczyć żadnych cennych składników odżywczych witamin czy minerałów przy kontakcie z surowcem i sokiem.

Wyposażenie kuchni

Wyciskarka soku

Technologia wyciskania soku w tym urządzeniu opiera się na trzech etapach i dzięki temu urządzenie będzie rzeczywiście pracować efektywnie. W sprzęcie pracują dwa długie, poziome wałki. Wolnoobrotowe wyciskanie soku sprawia, że będzie można go pozyskiwać bez jego napowietrzana i jednocześnie przy zachowaniu wyjątkowej mocy. Dzięki temu sprzęt będzie rzeczywiście pracował wydajnie i poradzi sobie praktycznie z każdym surowcem. Nawet jeśli wydaje się Wam, że z czegoś nie da się soku uzyskać to właśnie ta wyciskarka pokaże, że jest inaczej.

Autor

Radosław Sawiński

Redakcja psy-raciborz.com.pl